Milė
Milė

Susipažinkite – tai mūsų Milė, Letenanto įkvėpėja!


Manome, kad daug kas sutiks – atsiradus šuniukui namuose viskas pasikeičia. Taip ir mums – tik parsivežėme šį juodą labradoro kukulį namo ir ji iš karto patapo mūsų namų siela bei šeimos centras. Nepaisant to, kad mažylė tebuvo vos 4 kg svorio, ji nuo pat pirmos minutės visus pavergė. Kaip ir kiekvieni dori šeimininkai, mes nuolat stengėmės jai įtikti ir apšokinėti – dėka to, namai greitai prisipildė „neskanių“ skanukų, „nemielų“ ir „per greitai suvalgomų“ žaislų, „blogų“ dubenėlių. O ką jau kalbėti apie ortopedinį guolį, kuris, kaip paaiškėjo, Milei tinkamas tik sukramsnoti skanėstą..

Bendraudami su kitais keturkojų šeimininkais, lankydami „šuniukų mokyklą“ ir nuolat ieškodami papildomos informacijos labai daug išmokome – kaip teisingai reikia socializuoti šuniuką ir jį mokyti, įdomiai žaisti su juo, atpažinti emocijas ir rodomus ženklus. Be to, pagaliau išmokome ir teisingai apipirkti savo Milę!

Greitai supratome, kad jei norime lepinti savo šunį, tai turime daryti protingai – įsigyti tik kokybiškus, kuo natūralesnius produktus. Jais labiau džiaugiasi ne tik Milė, bet ir mes patys.

Milės auginimo ir kitų nenuoramų šeimininkų patirtys įkvėpė norą sukurti erdvę, kurioje žmonės galėtų įsigyti mūsų pačių atrastus kokybiškus, natūralius ir įdomius produktus. Turime tikslą sukurti visą šunis mylinčių šeimininkų bendruomenę, kurioje visi galėtume dalintis pačiomis įvairiausiomis savo mylimų keturkojų patirtimis bei patarimais kitiems šeimininkams, būtume socialiai atsakingi ir kartu lepintume savo mylimus keturkojus tik kokybiškais gaminiais.

Siekiame nuolat tobulėti ir mokytis, o mūsų augintiniams namuose sukurti pačias geriausias gyvenimo sąlygas. Juk nėra nieko geriau nei spindinčios mylimo šuniuko akys ir 360 laipsnių besisukanti uodega?

Džiaugiamės, kad prisijungėte prie Letenanto bendruomenės, tikimės ilgalaikės draugystės bei grįžtamojo ryšio!

Milė
Milė