Padėkime Beglobiams
Padėkime Beglobiams

Lietuvoje beglobių gyvūnų kasmet vis daugėja. Pati didžiausia pagalba žmonių išduotiems augintiniams yra rūpestis ir tikrų namų jiems suteikimas. Artimųjų rate turbūt kiekvienas rastume žmogų, priglaudusi gyvūnėlį iš prieglaudos. Vis dėlto, suprantama, kad ne kiekvienas turi galimybes šiam žingsniui. Dalis žmonių rūpestį ir pagalbą nuskriaustiems keturkojams išreiškia aukodami prieglaudoms joms reikalingus daiktelius ar pinigus.

Jei norite prisidėti prie paramos likimo nuskriaustiems gyvūnėliams juos palepindami mūsų siūlomais produktais, tačiau negalite fiziškai nuvykti į norimą prieglaudą ir gyvai perduoti daiktus, mes galime padėti. Mūsų puslapyje pasirinkę norimas prekes komentarų skiltyje nurodykite konkrečią prieglaudėlę, kuriai jas skiriate. Mes pasirūpinsime, kad Jūsų užsakytos prekės prieglaudą pasiektų ir pateiksime to įrodymus.

Lietuvoje veikiančių gyvūnų prieglaudų sąrašą galite rasti čia: www.gyvunugloba.lt/lt/shelters. Kviečiame nebūti abejingais ir Jūsų pasirinktu būdu padėti tiems, kuriems gyvenime pasisekė mažiau.