PIRKIMO-PARDAVIMO TAISYKLĖS

PAGRINDINĖS SĄVOKOS

1. Bendrovė – Letenantas, MB, juridinio asmens kodas 306129752, buveinės adresas Mokslininkų g. 3-20, LT-08412 Vilnius, Lietuva, internetinės svetainės www.letenantas.lt valdytojas.

2. Klientas – asmuo, Bendrovės internetinės parduotuvės www.letenantas.lt svetainėje siekiantis įsigyti Bendrovės parduodamų prekių ir/ar gauti Bendrovės teikiamas paslaugas, ir/ar jas įsigyjantis.

3. Internetinė parduotuvė – Bendrovės valdoma internetinė svetainė www.letenantas.lt.

BENDROSIOS NUOSTATOS

4. Pirkimo-pardavimo sandoriams, atliekamiems Bendrovės Internetinėje parduotuvėje, taikomos Lietuvos Respublikos teisės aktų nuostatos.

5. Pirkimo-pardavimo sutartis tarp Kliento ir Bendrovės sudaroma nuo to momento, kai Klientas išsirenka norimą įsigyti prekę ir, suformavęs prekių krepšelį, įvykdo visus Bendrovės elektroninėje parduotuvėje nurodomus užsakymo žingsnius, kurių galutinis yra mokėjimo būdo pasirinkimas ir patvirtinimas.

6. Klientas negali apsipirkti Bendrovės Internetinėje parduotuvėje, kai nesutinka su Pirkimo-pardavimo taisyklėmis. Jeigu Klientas nesutinka su taisyklėmis, bet turi pastebėjimų ir/arba pasiūlymų, visuomet gali kreiptis į Bendrovę kontaktais, nurodytais www.letenantas.lt.

7. Kai Bendrovė patvirtino užsakymą, prekės kaina nekeičiama.

8. Prekių kiekiai yra riboti. Jei Bendrovė dėl svarbių (nenumatytų) aplinkybių negali pateikti Klientui užsakytos prekės, tuomet Bendrovė įsipareigoja pasiūlyti Klientui analogišką ar kiek įmanoma savo savybėmis panašesnę prekę. Klientui atsisakius priimti prekę, kuri buvo siūloma kaip analogiška arba panaši, Bendrovė įsipareigoja grąžinti Klientui sumokėtus pinigus per 7 (septynias) darbo dienas ir anuliuoti Kliento užsakymą.

9. Prekės spalva gali skirtis nuo parodytos nuotraukoje, dėl skirtingų kompiuterių monitorių bei telefonų ekranų raiškos nustatymų. Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje dėl skirtingų optinių galimybių fotografuojant produktą. Nuotraukoje gali būt detalių, kurių nėra prekės komplekte. Nurodytos nuotraukos negali būti panaudotos kaip pretenzijų pagrindas. Prekė laikoma kokybiška, jei ji atitinka internetinėje parduotuvėje pateiktą pavyzdį, modelį ar aprašymą.

10. Klientas atsako už registracijos metu pateiktų duomenų teisingumą. Klientui pateikus neteisingus duomenis Klientas įsipareigoja padengti nuostolius, susijusius su užsakymo vykdymu.

11. Bendrovė įsipareigoja neperduoti registracijos metu pateiktos Kliento konfidencialios informacijos trečiosioms šalims, išskyrus tuos duomenis, kurie yra būtini siuntų tarnybai, siekiant įvykdyti užsakymą ir teisės aktų numatytas išimtis.

12. Nurodydamas savo duomenis, Klientas turi naudoti lietuviškas raides. Vardų, pavardžių, vietovių pavadinimai privalo prasidėti didžiąja raide. Būtina pateikti tikslų gyvenamosios vietos adresą, pašto kodą ir telefono numerį – tai reikalinga ne tik pristatant prekes, bet ir formuojant sąskaitą. Bendrovė neatsako už galimą prekių nepristatymą ar klaidingus duomenis sąskaitoje, jei Klientas buvo nurodęs neteisingus duomenis.

13. Klientas registruodamasis privalo nurodyti savo telefono numerį ir el. pašto adresą. Išsiuntus užsakymą, Bendrovė apie tai Klientą informuos el. paštu.

MOKĖJIMO UŽ PREKES BŪDAI

14. Apsipirkdamas www.letenantas.lt Klientas gali atsiskaityti jam patogiu būdu:

a) banko pavedimu – atliekant įprastą pinigų pervedimą į Bendrovės banko sąskaitą. Mokėjimo paskirtyje turi būti nurodomas užsakymo numeris (užsisakius prekes, užsakymo numeris bus gaunamas el. paštu). Atkreipiame dėmesį, jog bankai Klientui gali taikyti savo įkainius už atsiskaitymą banko pavedimu;

b) bankine kortele – už prekes taip pat galima atsiskaityti ir įvedant savo bankinės kortelės duomenis;

c) Google ir Apple pay.

15. Bendrovė įsipareigoja pristatyti prekes Klientui laikydamasi Prekių pristatymo ir grąžinimo taisyklėse nurodytų terminų. Šie terminai netaikomi tais atvejais, kai Bendrovės sandėlyje nėra reikiamų prekių, o Klientas informuojamas apie jo užsakytų prekių trūkumą. Klientas sutinka, kad esant nenumatytų, nuo Bendrovės nepriklausančių aplinkybių, prekių pristatymo terminas gali skirtis nuo nurodytų Prekių pristatymo ir grąžinimo taisyklėse terminų arba Kliento ir Bendrovės aptarto prekių pristatymo termino. Esant nenumatytoms aplinkybėms, Bendrovė įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Klientu ir suderinti prekių pristatymo terminą ir kitus su pristatymu susijusius klausimus.

16. Bendrovė pasilieka teisę koreguoti Internetinėje parduotuvėje esančią informaciją – atsiradus naujiems šių taisyklių punktams, jie įsigalioja iškart po jų paskelbimo.

17. Visos pretenzijos turi būti pateiktos raštu el. paštu: info@letenantas.lt. Visais atvejais prašymą/skundą dėl Bendrovės Internetinėje parduotuvėje įsigytos prekės Klientų prašome pirmiausiai kreiptis į Bendrovę (t. y. į pardavėją el. p. info@letenantas.lt ar telefonu +370 690 52241). Taip pat prašymą/skundą dėl mūsų Interneto parduotuvėje įsigytos prekės galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. p. tarnyba@vvtat.lt , tel. 852626751, interneto svetainė www.vvtat.lt) – ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/.

Sąskaitos rekvizitai:

Gavėjas: MB Letenantas

A/S: LT23 7300 0101 7356 2906

Bankas: AB Swedbank, banko kodas 73000

Įmonės kodas: 306129752

Mokėjimo paskirtis: užsakymo numeris